Posted on Nov 4, 2014 in AKTIVNOSTI |

Upokojio se Milovan Mića Jovanović

Milovan Mića Jovanović

Javljamo vam žalosnu vest, da je u utorak 04.novembra 2014. godine u osamdesetdevetoj godini napustio  zemaljski svet još jedan veteran „Ravnogorskog Pokreta“ i do kraja odan član Udruženjа Boraca Kraljevske Jugoslovenske Vojske ” Dragoljub Mihailović “ g.Milovan Mića Jovanović, rođen 8. jula 1925. godine u Brežću kod Mionice, od oca Ilije i majke Milice, suprug Ruže Jovanović rođene Papić.

Opelo će se služiti u Utorak 11. novembra 2014. sa početkom u 10.00 časova u Crkvi „Svetog Preobražanja Gospodnjeg“. Am Beckhof 44 33689 Bielefeld-Sennestadt.

Sahrana će se obaviti oko 12 časova na Seenefriedhof Brackweder Straße 80, 33647 Bielefeld.

UBKJV”DM” izržava najiskrenije saučešće, supruzi Ruži i svim Mićinim prijateljima uz molitve, da Gospod sa Svetima upokoji dušu vernog sluge Svog Milovana-Miće, i da mu podari rajsko naselje i život večni u Carstvu Nebeskom.